SAPELI Centrum

 

SAPELI centrum je ojedinělý koncept přístupu k zákazníkům, který zvolil jeden z největších a nejkvalitnějších výrobců dveří v České republice - firma SAPELI, a.s. Jihlava. SAPELI centra patří mezi největší vzorkovny dveří v České republice a jsou zárukou největšího výběru dveří, nejkvalitnější péče o zákazníka a nejlepších služeb v celé obchodní síti firmy SAPELI.

V současné době je otevřeno šest SAPELI center v České republice. Dvě jsou v Praze a po jednom v Brně, Jihlavě, Hradci Králové a Olomouci. Jihlavské centrum provozuje sama firma SAPELI, ostatní centra provozují dlouhodobí obchodní partneři firmy SAPELI, u kterých je záruka nejvyšší kvality služeb.

 

SAPELI centrum v Brně bylo otevřeno začátkem srpna r. 2013 a nachází se v jedné z nových obchodních zón tohoto největšího moravského města. Toto moderní centrum provozuje firma DETA, s.r.o., která spolupracuje s firmou SAPELI už od roku 1994. Cca 400 m2 a je v něm nainstalováno 78 ks vzorků dveří. Nabízí i ostatní sortiment výrobků jako jsou prosklené stěny, obklady stěn apod.

V centru Vás obslouží kvalifikovaní odborníci, kteří jsou průběžně firmou SAPELI odborně školeni na sortiment dveří a jejich doplňků.

Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice    

Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice